Google-сервіси для вчителя
Щоб стати людиною XXI століття, сучасному школяреві необхідно не просто оволодіти базовими комп'ютерними навичками, а й навчитися відбирати й аналізувати інформацію, синтезувати нові знання, вибудовувати систему ефективної комунікації і співпрацювати з людьми різних культур.
Щоб учень набував таких вмінь та навичок повинні бути відповідні умови створені вчителем. На сайті "Мой кейс Веб 2.0" сучасному вчителю надано достатньо інформації, щоб бути вчителем ХХІ століття.
15 невероятно полезных сервисов Google, о которых вы и не подозревали
Сервіси для створення власних курсів
Нові освітні технології хороші тим, що дозволяють кожному не тільки вчитися, а й вчити. Edutainme знайшли 12 сервісів, кожний з яких дозволяє без особливих зусиль провести свій курс, а деякі - ще й заробити на цьому.
Хмарні та інші освітні ресурси
Онлайнові сховища даних
інструкція по роботі з сервісом
інструкція по роботі з сервісом
інструкція по роботі з сервісом
Онлайнові редактори презентацій
інструкція зі створення презентації Google
Сайт “Все о Prezi”: http://oprezi.ru/;
Інструкція по роботі з сервісом http://www.slideshare.net/Elena-gimn9/prezi-9700113;
Покрокова інструкція http://goo.gl/Ex3U0;
Онлайнові редактори тестів та опитувальників:
інструкція по роботі з сервісом;
- Тесторіум – http://www.testorium.net/
інструкція по роботі з сервісом;
- Майстер-тест -http://master-test.net/uk;
- Online Тest Рad – http://onlinetestpad.com/
інструкція по роботі з сервісом;
- Poll Service http://pollservice.ru/
інструкція по роботі з сервісом
- OpenTest - http://www.opentest.ru/;
- Tests Online – http://tests-online.ru/;
- Мини тесты – http://www.minitests.ru/;
- Вебанкета – http://webanketa.com/ru;
- RuPoll- http://www.rupoll.com/;
- Sim Poll http://simpoll.ru/.
Ресурси для створення карт знань, візуалізації
- Easel.ly - http://www.easel.ly
інструкція по роботі з сайтом;
- Infogr.am - https://infogr.am/
інструкція по роботі з сервісом;
- Piktochart - http://piktochart.com
інструкція по роботі з сервісом;
- Cacoo - https://cacoo.com/
інструкція по роботі з сайтом;
- Візуальний словник - http://vslovar.org.ru/;
- Mindmeister - http://www.mindmeister.com/
інструкція по роботі з сервісом;
- Mapmyself - http://www.mapmyself.com;
- Bubbl – http://bubbl.us/;
- Mindomo - http://www.mindomo.com/.
Ресурси для створення навчальних матеріалів
- Learningapps.org;
- Zondle;
- Фабрика кроссвордов;
- BrainFlips;
- FlashcardExchage;
- ClassTools.NET;
- Study Stack;
- PurpozeGames;
- Puzzing;
- Wixie.
Ресурси для створення QR-кодів
- QrCodes - http://qrcodes.com.ua
інструкція о роботі з сервісом;
- Qr-code http://www.qr-code.com.ua
інструкція по роботі з сервісом;
- Qr-code-generator http://ua.qr-code-generator.com
інструкція по створенню кодів.
Microsoft Mouse Mischief – програма для організації “багатомишшя”.
Корисні посилання
Соціальні аспекти навчання
Наступні інструменти використовують потужності соціальних медіа задля допомоги учням у процесі навчання, а вчителям для взаємодії.
- Edmodo: Edmodo - це освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook або ВКонтакте, яка дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі. Є також можливість робити записи російською мовою.
- Grockit: Grockit об'єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.
- EduBlogs: EduBlogs пропонує надійне і безпечне місце для ведення блогів, як для себе, так і для всього вашого класу.
- Skype: Skype може бути відмінним інструментом для підтримки зв'язку з іншими педагогами або навіть участі в нарадах у режимі онлайн. Більше того, він може допомогти вчителям співпрацювати з іншими класами, навіть в інших країнах.
- Wikispaces: Wikispaces дозволяє вчителю поділитися онлайн зі своїми учнями уроками, медіа та іншими матеріалами, дати їм можливість об'єднатися один з одним для співпраці з метою побудови своїх власних освітніх Wiki на Wikispaces.
- Pinterest: на Pinterest ви можете прикріпити практично будь-яке зображення, яке ви вважаєте цікавим і важливим для розміщення, багато вчителів використовують його як сховище розгорнутих планів уроків, проектів і різних надихаючих матеріалів.
- Schoology: завдяки соціальному сайту Schoology освітяни можуть керувати заняттями, залучати до них учнів, обмінюватися контентом і спілкуватися з іншими вчителями.
- Quora: незважаючи на те, що Quora може використовуватися для широкого спектру різних цілей, він слугує відмінним інструментом для педагогів. Його можна використовувати для співпраці і спілкування з іншими професіоналами даної сфери або для залучення школярів у дискусії після занять.
- Ning: Ning дозволяє будь-якому користувачеві створювати персоналізовані соціальні мережі, які можна чудово використовувати як педагогам, так і учням.
- OpenStudy: ви можете мотивувати школярів на спільну колективну роботу з вивчення навчального матеріалу, використовуючи соціальний сайт OpenStudy.
- ePals: одним з найбільш незаперечних переваг Інтернету є можливість зв'язатися з ким завгодно і де завгодно. ePals цим якраз і займається, але орієнтується при цьому на учнів, допомагаючи їм вивчати мови і розуміти різні культури, що відрізняються від їхніх власних.
Безпосередньо навчання
Наступні освітні інструменти допоможуть вам зробити уроки захоплюючими, веселими і цікавими, а головне, більш ефективними.
- Khan Academy: Khan Academy - багато вчителів використовують цю прекрасну колекцію матеріалів з математики, природничих наук, а також лекції з фінансів і всілякі вікторини, щоб доповнити свої навчальні матеріали.
- MangaHigh: MangaHigh пропонує вчителям величезну кількість освітніх ресурсів на базі ігрового навчання з математики.
- FunBrain: якщо ви шукаєте велику колекцію навчальних ігор, ви можете сміливо зупинитися на FunBrain. Тут вчителі можуть знайти для себе наочні захоплюючі і веселі посібники з математики і читання.
- Educreations: Educreations - це дивовижний онлайн-інструмент для iPad, який дозволяє вчителям (або учням) створювати навчальне відео відповідно до заданої теми. Ідеальний варіант для навчання або демонстрації учнями своїх знань.
- Animoto: Animoto дозволяє легко створювати відео-уроки або презентації для школи та обмінюватися ними з учнями.
- Socrative: Socrative доступний для комп'ютерів, мобільних пристроїв і планшетів, це система учнівських відповідей за допомогою ігор та вправ, які можна проходити на будь-якому пристрої. Більше того, вчителі можуть легко відстежувати успіхи учнів і оцінювати їх.
- Knewton: адаптоване навчання активно обговорюється в даний час і Knewton дозволяє кожному вчителю отримати до нього доступ і активно використовувати. Сайт персоналізує навчальний онлайн контент для кожного студента відповідно до його або її індивідуальних потреб.
- Kerpoof: на Kerpoof учні можуть отримати незабутню творчу самореалізацію у процесі навчання, використовуючи ігри, інтерактивні заходи, інструменти малювання і багато іншого, що буде для них одночасно і захоплюючим, і пізнавальним.
- StudySync: StudySync - це освітня платформа з повнофункціональним інструментарієм для викладання та навчання, включаючи цифрову бібліотеку, щотижневі публікації практичного призначення, онлайн-твори і експертні оцінки, базові завдання і мультимедійні уроки. Цей сайт може надати велику допомогу у проведенні шкільних уроків.
- CarrotSticks: на сайті CarrotSticks вчителі можуть скористатися широким спектром навчальних ігор з математики, даючи школярам можливість попрактикуватися із задоволенням.
Планування уроку та інструментарій
Використовуючи наступні технічні інструменти, ви зможете об'єднати тематично важливі уроки і створення дивовижних і незабутніх учнівських проектів.
- Teachers Pay Teachers: у вас є відмінні уроки, якими ви хотіли б поділитися? Шукаєте що додати до власного уроку? На сайті Teachers Pay Teachers ви можете зробити обидві речі: продати власні матеріали для проведення шкільного заняття, а також придбати високоякісні ресурси, запропоновані іншими вчителями.
- Planboard: Planboard - цей дивовижний онлайн-інструмент створений спеціально для вчителів, з ним ви можете оцінити і упевнитися, наскільки добре організовані ваші уроки і наскільки правильно проходить ваш шкільний день.
- Timetoast: Timetoast є досить-таки відмінним інструментом для учнівських проектів, що дозволяє їм створити зручний, інтерактивний графік реалізації проекту по хвилинах.
- Capzles: на Capzles представлено безліч різних можливостей для проведення шкільного уроку, там неодмінно знайдеться додаток, що буде відповідати вашим потребам. Capzles дозволяє легко зібрати в одному місці різні мультимедіа, такі як фотографії, відео, документи і навіть пости у блогах, що робить його ідеальним для викладання, навчання або створення онлайн-проектів.
- Prezi: хочете створити презентації, від яких ваші учні будуть у захваті? Скористайтеся таким онлайн-інструментом як Prezi, який дозволяє легко перетворити ваш урок у щось неймовірне, і навіть дозволяє співпрацювати з учителями.
- Wordle: створюйте приголомшливі хмари слів за допомогою Wordle, вони стануть відмінним доповненням до уроків (будь-якої) мови.
- QR-коди: QR-коди (або quick response codes, швидкі коди відповіді) у сфері освіти можна зустріти все частіше і частіше. Якщо ви хочете бути в тренді, вам знадобиться інструмент для створення і управління кодами - такий як Delivr, а також для читання кодів, як будь-який з тих, які перераховані на цьому сайті.
- Quizlet: Quizlet полегшує педагогам процес створення навчальних посібників для школярів, особливо різних карток, які допомагають легко запам'ятати важливу інформацію.
- MasteryConnect: наскільки успішність ваших учнів знаходиться у відповідності з державними та іншими базовими стандартами? MasterConnect дозволяє її легко відстежувати і аналізувати, як і інші особливості навчання школярів.
- Google Docs: за допомогою (російськомовного) Google Docs педагоги разом з учнями та колегами можуть створювати і спільно використовувати документи, презентації, електронні таблиці, а також залишати відгуки та враження про створені учнями проекти.
- YouTube: не всі школи дозволяють використовувати YouTube, але ж на сайті представлено безліч прекрасних навчальних матеріалів для занять у школі. Є навіть спеціальний освітній канал, орієнтований тільки на вчителів та учнів.
- TED-Ed: TED є не тільки прекрасним сайтом для отримання натхнення, але також містить численне відео, яке структурується за темою і неодмінно стане корисним для навчання буквально всьому: починаючи з того, як працює болезаспокійливий засіб до шекспірівських сонетів.
- Glogster: Glogster - це соціальний сервіс, який дозволяє комбінувати музику, фотографії, відео та багато іншого, що ви тільки побажаєте. Тобто дозволяє створювати мультимедійні постери, плакати тощо. Це відмінний спосіб для створення навчальних матеріалів і зручний інструмент для творчих проектів.
- Creaza: хочете взяти із собою у ХХІ століття свої шкільні проекти? Creaza допоможе вам здійснити задумане, пропонуючи інструменти для мозкового штурму, створення мультфільмів, а також редагування аудіо та відеоматеріалів.
- Mentor Mob: На Mentor Mob ви чи ваші учні можете створити навчальний плейлист, що є, по суті, колекцією високоякісних матеріалів, які ви можете використовувати для вивчення конкретної концепції.
Корисні інструменти
Наступні інструменти допоможуть вам залишатися на зв'язку, організовувати, а також нарощувати легкість побудови мультимедійних уроків і засобів навчання.
- Evernote: ви можете збирати прекрасні ідеї, фотографії, записи або ще що-небудь цікаве на своєму акаунті Evernote (російськомовному), маючи доступ до нього у будь-якому місці. Це той інструмент, який ви повинні мати у себе при плануванні уроків.
- Twitter: в освіті існує безліч способів використання Twitter. Вчителі можуть зв'язуватися з іншими педагогами, брати участь у чатах, ділитися своїми ідеями, або навіть використовувати Twitter під час уроків, щоб достукатися до учнів.
- Google Education: Google пропонує цілий ряд цікавих ресурсів, що стосуються освітніх технологій для вчителів, в тому числі електронну пошту і сумісні з нею додатки, відео, плани уроків, професійний розвиток і навіть освітні гранти.
- Dropbox: за допомогою простого безкоштовного (російськомовного) сервісу Dropbox легко зберігати, обмінюватися, і мати доступ до всілякої інформації з будь-якої точки світу.
- Diigo: Diigo дозволяє використовувати Інтернет немов паперові матеріали, створюючи можливість під час читання щось підкреслити, виділити, зробити закладки, замітки або навіть прикріпити стікер.
- Apple iPad: Apple iPad - це один з найбільш затребуваних, хоча і вартісних, високотехнологічних інструментів, які використовуються у проведенні сучасних шкільних уроків. Він став улюбленцем педагогів і школярів в багатьох країнах світу.
- Aviary: Aviary являє собою набір інструментів, які дозволяють легко редагувати зображення, ефекти, зразки, музику та аудіо або ж створювати і змінювати скріни.
- Jing: якщо ви навчаєте дітей, розповідаючи їм про технології, або про що-небудь інше, хороша програма скриншоту буде вам просто необхідна. Jing - це відмінний вибір, який дозволяє вчителям робити скріншоти у вигляді зображень, відео, редагувати їх і обмінюватися результатами.
- Popplet: ви і ваші учні можете використовувати Popplet, щоб обговорювати важливі ідеї, створювати інтелектуальні карти, обмінюватися і співпрацювати.
- Google Earth: Google Earth (російськомовний) може використовуватися як дивовижний і швидкий спосіб навчити учням географії або розповісти про геологію, про те, що відбувається в будь-якій точці світу.
- DonorsChoose: вам необхідно фінансування вашого шкільного проекту? Ви можете отримати його за допомогою сайту DonorsChoose, який з'єднує нужденних вчителів з охочими надати фінансову допомогу.
- SlideShare: на SlideShare ви можете завантажити свої презентації, документи, відео та обмінюватися ними з учнями та колегами. І навіть більше, ви можете скористатися матеріалами, які виклали інші користувачі сайту.
- LiveBinders: LiveBinders як технологічний інструмент дозволяє зібрати і систематизувати різні ресурси, а також надає інструменти для підключення та роботи інтерактивної дошки.
- AudioBoo: за допомогою такого інструменту як AudioBoo, ви зможете записати і поділитися аудіо з вашими учнями.
Матеріали з сайту http://osvita.ua/
Застосунок LearningApps
Сервіс LearningApps є додатком Web 2.0 для підтримки освітніх процесів у навчальних закладах різних типів. Це конструктор для розробки інтерактивних завдань за різними предметними дисциплінами для застосування на уроках і в позакласній роботі. LearningApps.org розробляється як науково-дослідний проект Центру Педагогічного коледжу інформатики освіти PH Берн у співпраці з університетом м.Майнц та Університетом міста Циттау / Герліц (Німеччина).
Основна ідея інтерактивних завдань полягає в тому, що учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню пізнавального інтересу учнів.
На сайті можна зайти в тьюторську і познайомитися з найважливішими функціями роботи сервісу (відео англійською мовою).
Модулі LearningApps можуть бути безпосередньо включені у зміст навчання, а також їх можна змінювати або створювати в оперативному режимі.
На сервісі є галерея загальнодоступних інтерактивних завдань, яка щодня поповнюється новими матеріалами, які створені викладачами різних країн.
Сервіс LearningApps має зрозумілий інтерфейс користувача на 5 мовах, для вибору потрібної мови необхідно в правому верхньому кутку вибрати відповідний прапорець.
У даному середовищі можна швидко створити інтерактивні завдання за зразками галереї LearningApps.
Важливо відзначити, що правильність виконання завдань перевіряється миттєво.
Сервіс LearningApps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були поміщені при бажанні на сторінки сайтів або блогів викладачів та учнів.
На жаль, в шаблонах зустрічаються окремі друкарські помилки при перекладі на російську мову, які неможливо виправити вручну, і не всі типи завдань доступні для роботи з кирилицею.
Сервіс LearningApps призначений для створення інтерактивних навчально-методичних посібників з різних предметів.
Приклади використання
Приклади використання
ГЕЙМИФИКАЦИЯ: ПРИЛОЖЕНИЯ И САЙТЫ
ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
Ingens Education предлагает Вашему вниманию небольшой обзор весьма интересных и бесплатных приложений для школьников.
1. A Slower Speed of Light
Геймификация образования? Об этом не по наслышке знает лаборатория игр Массачусетского технологического института (MIT). В данной игре они попытались донести органичность и простоту столь непростой специальной теории относительности (СТО). Игра находится в свободном доступе и даже сможет привлечь внимание лириков к физике.
2. Autodesk ForceEffect
А это приложение придется по вкусу инженерам... и не только юным. Благодаря ему можно изучать действие сил на различные объекты. Выбирайте фото моста, подъемного крана, велосипеда и т.п. Начертите поверх фото конструкцию рамы выбранного объекта, распишите силы, влияющие на конструкцию и наблюдайте за реакцией объекта на данную нагрузку.
А это приложение придется по вкусу инженерам... и не только юным. Благодаря ему можно изучать действие сил на различные объекты. Выбирайте фото моста, подъемного крана, велосипеда и т.п. Начертите поверх фото конструкцию рамы выбранного объекта, распишите силы, влияющие на конструкцию и наблюдайте за реакцией объекта на данную нагрузку.
20 сервисов для создания и
редактирования презентаций
Виртуальная доска Padlet для организации коллективной работы с различными материалами
Web сервис Padlet представляет собой виртуальную стену на которую можно прикреплять фото, файлы, ссылки на странички интернет, заметки. Это может быть приватный проект стены, модерируемая стена с несколькими участниками, которые будут заполнять виртуальную стену информацией или доступная для чтения и редактирования любым пользователем площадка для обмена информацией.
Для начала работы нет необходимости регистрироваться, достаточно нажать кнопку Build a Wall. После этого сервис выдаст на экран серую виртуальную стену, которую мы украсим и начнем наполнять информацией. Но созданную таким образом стену можно редактировать только в течение 24 часов. Затем эта возможность пропадает. Для того, чтобы избежать подобных проблем и иметь возможность управлять своими виртуальными стенами вам необходимо зарегистрироваться или воспользоваться аккаунтом Google.
Для добавления на стену информации необходимо сделать двойной щелчок в любом месте страницы(эту информацию можно перемещать). Затем появится диалоговая форма с помощью которой можно загрузить файл со своего компьютера, ссылку или использовать web камеру на вашем компьютере. Сервис умеет не только сохранять файлы, но и отображать многие из них во встроенном просмотрщике, фотографии при клике на заголовок контейнера увеличиваются.
Каждая созданная вами виртуальная стена имеет свой адрес (при этом вы можете не использовать автоматически сгенерированный адрес, а воспользоваться своим вариантом), которым вы можете поделиться. таким образом, Если вами разрешено эту стену редактировать, то по этой ссылке это можно сделать. Уровни доступа настраиваются создателем страницы:
- только просматривать;
- добавлять материалы;
- полное редактирование.
Padlet — это удобный, легкий в работе сервис для хранения, организации и совместной работы с различным контентом (документы, материалы). Сервис бесплатен, не ограничивает пользователя в количестве создаваемых страниц и поддерживает кириллицу.
В образовательном учреждении этот сервис будет удобным инструментом при организации проектной деятельности, рефлексии.
Познакомиться с инструкцией для новичка можно здесь
Web сервис Padlet представляет собой виртуальную стену на которую можно прикреплять фото, файлы, ссылки на странички интернет, заметки. Это может быть приватный проект стены, модерируемая стена с несколькими участниками, которые будут заполнять виртуальную стену информацией или доступная для чтения и редактирования любым пользователем площадка для обмена информацией.
Для начала работы нет необходимости регистрироваться, достаточно нажать кнопку Build a Wall. После этого сервис выдаст на экран серую виртуальную стену, которую мы украсим и начнем наполнять информацией. Но созданную таким образом стену можно редактировать только в течение 24 часов. Затем эта возможность пропадает. Для того, чтобы избежать подобных проблем и иметь возможность управлять своими виртуальными стенами вам необходимо зарегистрироваться или воспользоваться аккаунтом Google.
Для добавления на стену информации необходимо сделать двойной щелчок в любом месте страницы(эту информацию можно перемещать). Затем появится диалоговая форма с помощью которой можно загрузить файл со своего компьютера, ссылку или использовать web камеру на вашем компьютере. Сервис умеет не только сохранять файлы, но и отображать многие из них во встроенном просмотрщике, фотографии при клике на заголовок контейнера увеличиваются.
Каждая созданная вами виртуальная стена имеет свой адрес (при этом вы можете не использовать автоматически сгенерированный адрес, а воспользоваться своим вариантом), которым вы можете поделиться. таким образом, Если вами разрешено эту стену редактировать, то по этой ссылке это можно сделать. Уровни доступа настраиваются создателем страницы:
- только просматривать;
- добавлять материалы;
- полное редактирование.
Padlet — это удобный, легкий в работе сервис для хранения, организации и совместной работы с различным контентом (документы, материалы). Сервис бесплатен, не ограничивает пользователя в количестве создаваемых страниц и поддерживает кириллицу.
В образовательном учреждении этот сервис будет удобным инструментом при организации проектной деятельности, рефлексии.
Познакомиться с инструкцией для новичка можно здесь
Iнфографіка та відео
Ресурси, які присвячені візуалізації інформації: фотографії, які можна використовувати безкоштовно (сайти)
Сервіси:
20 с лишним инструментов для создания собственных инфографиков перелік сервісів,
які допоможуть візуалізувати інформацію
інструмент, що дозволяє користувачам легко створювати
та ділитися з іншими користувачами інфоргафікою.
Smore.com – сервис для создания мультимедийных онлайн-объявлений інструкція
про роботу з онлайн-інструментом для швидкого, зручного і безкоштовного створення
яскравих буклетів, персональних сторінок і оголошень.
Карты и схемы підібраний ряд сервісів і програм, що дозволяють візуалізувати
вашу інформацію.
14 СЕРВИСОВ ДЛЯ СОЗДАНИЯ ИНФОГРАФИКИ
51 лучших сервисов для построения красивых зрительных образов
Інструменти візуалізації
Список сервісів з візуалізації від Олени Годунової
Grogster from borovkovatg
20 с лишним инструментов для создания собственных инфографиков перелік сервісів,
які допоможуть візуалізувати інформацію
інструмент, що дозволяє користувачам легко створювати
та ділитися з іншими користувачами інфоргафікою.
Smore.com – сервис для создания мультимедийных онлайн-объявлений інструкція
Smore.com – сервис для создания мультимедийных онлайн-объявлений інструкція
про роботу з онлайн-інструментом для швидкого, зручного і безкоштовного створення
яскравих буклетів, персональних сторінок і оголошень.
Карты и схемы підібраний ряд сервісів і програм, що дозволяють візуалізувати
Карты и схемы підібраний ряд сервісів і програм, що дозволяють візуалізувати
вашу інформацію.
14 СЕРВИСОВ ДЛЯ СОЗДАНИЯ ИНФОГРАФИКИ
51 лучших сервисов для построения красивых зрительных образов
Інструменти візуалізації
Список сервісів з візуалізації від Олени Годунової
14 СЕРВИСОВ ДЛЯ СОЗДАНИЯ ИНФОГРАФИКИ
51 лучших сервисов для построения красивых зрительных образов
Інструменти візуалізації
Список сервісів з візуалізації від Олени Годунової
Grogster from borovkovatg
сервисы создания информационной графики from Oleg Khomenok
Приклади застосування:
Эволюция Интернета інфографіка щодо розвитку браузерів та протоколів, технологій.
Інформаційні технології в Україні: історії та особистості
Padlet: цифровая стена с вашими документами и мультимедийными файлами
WikiWall
інструкція щодо роботи з сервісом
Подробнее:http://www.likeni.ru/analytics/20-servisov-dlya-sozdaniya-i-redaktirovaniya-prezentatsiy/
Linoit
Виртуальные доски
«Pixiclip» – это интерактивная веб-доска, которая идеально подходит для записи скринкастов и презентаций(главный его козырь – это возможность удобной записи видео и аудио)
«AllofMe» позволяет создавать, изменять и сравнивать несколько хронологических лент с бесконечным числом отметок.
«Pixiclip» – это интерактивная веб-доска, которая идеально подходит для записи скринкастов и презентаций(главный его козырь – это возможность удобной записи видео и аудио)
«AllofMe» позволяет создавать, изменять и сравнивать несколько хронологических лент с бесконечным числом отметок.
Как создать инфографику (джерело)
7 СЕРВИСОВ ДЛЯ ВИЗУАЛИЗАЦИИ ДАННЫХ
1. Infogr.am (http://infogr.am/) - простой и удобный инструмент длясоздания интерактивной инфографики. Стоит попробовать в деле!
2. Piktochart (http://piktochart.com/) - несколько бесплатныхнастраиваемых тем для создания собственной инфографики и более 200.000 пользователей по всему миру. Базовая версия бесплатна, расширенная обойдется в $29 в месяц.
3. Visual.ly (http://visual.ly/) – здесь тоже есть ряд бесплатных тем для создания инфографики, но в большей степени это библиотека аккуратно отсортированных работ со всего мира. Сюда нужно ходить за вдохновением!
4. Google Charts (https://developers.google.com/chart/) - сервис создаст красивые и лекго настраиваемые графики и диаграммы из данных, которые вы ему "скормите". Полученное отлично ляжет в основу дельной инфографики или отличной презентации.
5. Vizualize.me (http://vizualize.me/) – сервис, превращающий ваше LinkedIn-резюме в инфографику. Российский аналог - Resumup.ru.
6. Google Public Data Explorer (http://www.google.com/publicdata/directory) – поиск по открытым стаистическим данным со всего мира. Ищем, забираем, трансформируем в инфографику.
7. Wordle (http://www.wordle.net/) – старенький, но все еще исправно работающий сервис для создания эффективных словесных визуализаций. Вводите собственный текст - получаете "облако" с выделением наиболее упоминаемых слов.
Ну и просто побаловаться: Photo Stats (http://www.photostatsapp.com/) – приложение для iPhone, создающее инфографику по тому, как, где и когда вы фотографируете
1. Infogr.am (http://infogr.am/) - простой и удобный инструмент длясоздания интерактивной инфографики. Стоит попробовать в деле!
2. Piktochart (http://piktochart.com/) - несколько бесплатныхнастраиваемых тем для создания собственной инфографики и более 200.000 пользователей по всему миру. Базовая версия бесплатна, расширенная обойдется в $29 в месяц.
3. Visual.ly (http://visual.ly/) – здесь тоже есть ряд бесплатных тем для создания инфографики, но в большей степени это библиотека аккуратно отсортированных работ со всего мира. Сюда нужно ходить за вдохновением!
4. Google Charts (https://developers.google.com/chart/) - сервис создаст красивые и лекго настраиваемые графики и диаграммы из данных, которые вы ему "скормите". Полученное отлично ляжет в основу дельной инфографики или отличной презентации.
5. Vizualize.me (http://vizualize.me/) – сервис, превращающий ваше LinkedIn-резюме в инфографику. Российский аналог - Resumup.ru.
6. Google Public Data Explorer (http://www.google.com/publicdata/directory) – поиск по открытым стаистическим данным со всего мира. Ищем, забираем, трансформируем в инфографику.
7. Wordle (http://www.wordle.net/) – старенький, но все еще исправно работающий сервис для создания эффективных словесных визуализаций. Вводите собственный текст - получаете "облако" с выделением наиболее упоминаемых слов.
Ну и просто побаловаться: Photo Stats (http://www.photostatsapp.com/) – приложение для iPhone, создающее инфографику по тому, как, где и когда вы фотографируете
Серия бесплатных мастер-классов по Prezi
Віртуальна подорож Сонячною системою. Буде цікава як дошколятам так і учням початкової та середньої ланки
Знайома незнайомка
Сайт Глеба Шулишова
Посилання на безкоштовні шрифти, малюнки, сервіси та багато іншої корисної інформації СУПЕР
Сервіс pictaculous.com для підбору кольрової палітри під фотографію або інше зображення
Робота з відео
Как создать прямую трансляцию на YouTube
YouTube фишки и плюшки (аннотации к видео К. Бугайчук)
Відео-скрайбінг (4 способи створення)
Створюємо слайд-шоу на YouTube
Интерактивное видео в учебном процессе інструкція щодо створення відео та розміщення його в мережі
Малоизвестные функций YouTube
Kocaeli
ВідповістиВидалитиDenizli
Bartın
Kocaeli
Adana
TTP8WS
yozgat
ВідповістиВидалитиtunceli
hakkari
zonguldak
adıyaman
UCPW
https://titandijital.com.tr/
ВідповістиВидалитиşırnak parça eşya taşıma
karabük parça eşya taşıma
yozgat parça eşya taşıma
samsun parça eşya taşıma
CXU
ankara parça eşya taşıma
ВідповістиВидалитиtakipçi satın al
antalya rent a car
antalya rent a car
ankara parça eşya taşıma
J46016
8F712
ВідповістиВидалитиDiyarbakır Evden Eve Nakliyat
Zonguldak Evden Eve Nakliyat
Sivas Evden Eve Nakliyat
Mersin Evden Eve Nakliyat
Samsun Evden Eve Nakliyat
BDBEA
ВідповістиВидалитиBitexen Güvenilir mi
Tunceli Parça Eşya Taşıma
Paribu Güvenilir mi
Iğdır Lojistik
Urfa Parça Eşya Taşıma
Kırşehir Şehir İçi Nakliyat
Sakarya Şehir İçi Nakliyat
Çerkezköy Organizasyon
Bolu Parça Eşya Taşıma
3539F
ВідповістиВидалитиKalıcı Makyaj
Kucoin Güvenilir mi
Gölbaşı Parke Ustası
Çerkezköy Koltuk Kaplama
Adıyaman Parça Eşya Taşıma
İzmir Lojistik
Osmaniye Evden Eve Nakliyat
Batman Şehir İçi Nakliyat
Lbank Güvenilir mi
4BB92
ВідповістиВидалитиHakkari Şehirler Arası Nakliyat
Mexc Güvenilir mi
Iğdır Evden Eve Nakliyat
Iğdır Parça Eşya Taşıma
Ağrı Şehir İçi Nakliyat
Keçiören Fayans Ustası
Konya Evden Eve Nakliyat
Çanakkale Evden Eve Nakliyat
Bartın Parça Eşya Taşıma
9B32C
ВідповістиВидалитиAdıyaman Lojistik
Bee Coin Hangi Borsada
Btcst Coin Hangi Borsada
Tekirdağ Çatı Ustası
Ort Coin Hangi Borsada
Bayburt Şehirler Arası Nakliyat
Antalya Parça Eşya Taşıma
Aksaray Şehirler Arası Nakliyat
Kars Lojistik
F310C
ВідповістиВидалити%20 referans kodu
798C6
ВідповістиВидалитиKripto Para Üretme Siteleri
Binance Ne Kadar Komisyon Alıyor
Binance Nasıl Üye Olunur
Bitcoin Üretme Siteleri
Coin Üretme Siteleri
Kripto Para Kazanma Siteleri
Kripto Para Üretme Siteleri
Bitcoin Nasıl Para Kazanılır
Mexc Borsası Güvenilir mi
EA4A8
ВідповістиВидалитиaydın ucretsiz sohbet
ısparta canli sohbet bedava
şırnak görüntülü sohbet
agri rastgele görüntülü sohbet uygulaması
bilecik ücretsiz sohbet odaları
sivas görüntülü sohbet uygulama
hatay ücretsiz sohbet sitesi
rastgele canlı sohbet
artvin canlı görüntülü sohbet siteleri
11CE0
ВідповістиВидалитиAksaray Ücretsiz Görüntülü Sohbet
samsun rastgele sohbet odaları
tunceli canlı sohbet ücretsiz
yozgat ucretsiz sohbet
Giresun Mobil Sesli Sohbet
kocaeli sohbet muhabbet
erzurum yabancı görüntülü sohbet uygulamaları
yabancı görüntülü sohbet
nevşehir ücretsiz sohbet odaları
8BD42
ВідповістиВидалитиigdir bedava sohbet chat odaları
düzce kızlarla canlı sohbet
ordu görüntülü sohbet kadınlarla
antep kızlarla rastgele sohbet
Adana Sesli Sohbet Sesli Chat
Antep En İyi Ücretsiz Görüntülü Sohbet Siteleri
izmir ucretsiz sohbet
mobil sohbet bedava
nevşehir kadınlarla sohbet
50634
ВідповістиВидалитиmalatya canlı sohbet odaları
Ankara Yabancı Canlı Sohbet
sesli mobil sohbet
van canlı sohbet odaları
Adıyaman Sesli Sohbet Siteleri
ağrı rastgele sohbet
Bartın Mobil Sohbet Sitesi
Hakkari Sesli Görüntülü Sohbet
Edirne Bedava Sohbet Odaları
E88D0
ВідповістиВидалитиParasız Görüntülü Sohbet
Görüntülü Sohbet
Coin Kazanma
Kwai Beğeni Satın Al
Hamster Coin Hangi Borsada
Binance Referans Kodu
Dxy Coin Hangi Borsada
Telegram Görüntüleme Hilesi
Soundcloud Dinlenme Satın Al
A936E
ВідповістиВидалитиonekey
web trezor suite
wallet trust
eigenlayer wallet web
web ledger live
web avax
ledger
onekey wallet
ellipal wallet
A3DD5
ВідповістиВидалитиSohbet
Coin Oynama
Aptos Coin Hangi Borsada
Bitcoin Oynama
Binance Referans Kodu
Ergo Coin Hangi Borsada
Kripto Para Kazanma Siteleri
Görüntülü Sohbet Parasız
Twitter Beğeni Hilesi
74F9E
ВідповістиВидалитиNazilli
Hisarcık
Başiskele
Akdeniz
Gökçebey
Hamur
Mutki
Kurtalan
Pazarcık
DSFVCXVGB
ВідповістиВидалитиشركة تسليك مجاري بالدمام
sdgdfhgbdfhgfdghnfgjh
ВідповістиВидалитиصيانة الافران
dgfsgdfhgfdhgfgjh
ВідповістиВидалитиصيانة الافران
صيانة افران الغاز بمكة eH4ByNoBgI
ВідповістиВидалитиشركة تنظيف خزانات بخميس مشيط aQXY94f2M5
ВідповістиВидалитиشركة تسليك مجاري 0qpuj2eudH
ВідповістиВидалити